Isıtıcılar  
  Vantilatörler
  ALF Vantilatörler
  Micatronic Isıtıcılar  
  Star Isıtıcılar  
  Basic Isıtıcı    
  Fanlı Isıtıcı    
  Pratik Isıtıcı    
  Karbon Black    
  Convector Isıtıcı    
  Ayak Isıtıcı    
  Hava Temizleyici
  Honeywell Serinletici

İletişim Formu

Biz Sizi Arayalım

Ödeme Seçenekleri

» Gizlilik
» Sıkça Sorulan Sorular
» Ödeme ve Teslimat
» İptal ve İade
» Garanti Koşulları
» Satış Sözleşmesi
» UFO Isıtıcı Özellikleri
» Nerelerde Kullanılır?
» Haberler ve Duyurular
» UFO Seçimi
» Elektrik Tüketimi
» Kullanım Kılavuzları
» UFO Açık Hava alanı
» Reklam Filmleri
» Cihaz Sorgulama
» Isıtma Sistemleri
» Diğer Isıtıcılar
» Isıtıcı Modelleri
» Aksesuar ve Yedek Parça
» Kampanyalar
» Yetikili Servisleri
» ALF Vantilatörler


 


Ana Sayfa > UFO Kampanyaları > UFO Uzay Seyahati

UFO Uzay Seyahati Kampanyası

UFO Uzay Seyahati Kampanyası

15 Ekim 2012 - 28 Mart 2013 arasında UFO alan herkes uzaya gitme şansı yakalıyor!

 


UFO Beni Uzaya Götür kampanyasına katılım için, 15 Ekim 2012 (saat 00:00) – 28 Mart 2013 (saat 18:00) tarihleri arasında UFO markalı ürünlerden tek seferde 59 (Elli Dokuz) TL ve üzeri (her 59TL’ye bir çekiliş hakkı verilmek suretiyle) ürün satın alan ve bunun karşılığında verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ücretsiz www.ufotr.com adresinde yer alan ilgili bölüme Ad-Soyad, adres, telefon, e-mail, ürün seri no bilgileri ile birlikte tam, doğru ve eksiksiz bir şekilde kayıt ettiren tüketicilere çekiliş hakkı veriliyor.

Uzay Seyahati kampanyası ile birlikte sunulan büyük ödül 103 kilometrelik uzay uçuşu seyahatidir. Uçuş VIP Turizm Pirinçcioğlu A.Ş.’nin Türkiye temsilciğini yürüttüğü Space Expedition Corporation (SXC) şirketinin genel organizasyonunda ve XCOR Aerospace’in roket ve ekipmanları ile gerçekleştirilecek.

Seyahatin 4 Eylül 2013 tarihinde yapılması planlanıyor.


Uzay Seyahati kampanyası ayrıca İstanbul-Amsterdam -Curaçao – Amsterdam – İstanbul uçuşlarını, Curaçao’da 5 yıldızlı otelde 3 günlük yarım pansiyon konaklamayı, uçuş öncesi sağlık kontrolünü, uçuş öncesi eğitimi, Uzay uçuşu, uçuş sonrasında verilecek olan sertifika için gerçekleştirilecek ödül törenine katılımı, uçuş süresince giyilecek olan kıyafeti, uçuş süresince çekilecek olan fotoğraf ve video çekimini içeriyor.

Uzay uçuşu için seyahat İstanbul’da başlayıp, yine İstanbul’da bitecek. İstanbul’a kadar olan seyahat, vize, pasaport işlemleri tamamen kazanan talihliye aittir.

Kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 21.09.2012 tarih B.07.1.MPİ.0.13.00.02-255-01-02/2672-9949 sayılı izin ile düzenleniyor.

Uzay Seyahati Çekiliş sonuçları www.ufotr.com sitesinin yanında, 4 Nisan 2013 tarihinde Bugün gazetesinde ilan edilecektir.

Kampanyaya katılıp ödülü kazanan kişi şifresini yolladığı kupon ile birlikte satın alınan ürüne ait garanti belgesi ve fatura veya fişi ibraz etmek durumundadır.

UFO Beni Uzaya Götür videolarını izlemek için tıklayınız.
 
 
 
 
Ana Sayfa | Isıtıcı | Star Isıtıcılar | Ayak Isıtıcı | Hava Temizleyici | Vantilatör | UFO Satış Noktaları | Forum | Hakkımızda | Gizlilik Politikası | İletişim
 ufosatis.com UFO Yetkili E-Satış bayisidir. Sitemizden satın aldığınız UFO markalı ürünler %100 orijinal olup, garantilidir.
© Copyright 2017 UFO Satış Noktası. Tüm Hakları Saklıdır.